Zpráva z Odolky

24.02.2014 12:23

Hezké sobotní odpoledne v Odolene Vodě (OV)

Třetím kolem pokračoval Krajský přebor ml. žáků a borci z Kolína pod vedením trenérů Neumanna a Škapy tentokrát zajížděli na palubovku OV, kde je čekala 3 mistrovská utkání s celky Příbrami, OV a Benátek.

Hned v prvním zápase narazili kluci na nejtěžšího soupeře, celek Příbrami. Kolínští vstoupili do zápasu odpovědně a koncentrovaně, výsledkem byl začátek snů a stav 7:1. Set se však vyvíjel jako na houpačce. Kolín se nevyvaroval hernímu výpadku, Příbram udělala šňůru a na tabuli svítilo 12:18. Rozhodovalo se až v samém závěru setu, pevnější nervy měli a šťastnější byli nakonec kluci z Kolína (25:23)! 2. set přinesl opět dramatickou podívanou, pěkné akce se střídaly na obou stranách, ovšem v průběhu setu museli Kolínští neustále dotahovat mírný náskok soupeře. Závěr jim však vyšel stejně dobře jako u 1. setu, a tak mohla vypuknout na hřišti, střídačce i v hledišti velká radost (25:20)! Uf, to byly nervy!

Ve 2. zápase nastoupili kluci proti družstvu OV a byla to, řečeno fotbalově, hra na jednu bránu. Kluci byli rozehraní ze zápasu proti Příbrami a domácím nedali nejmenší šanci.

Do posledního zápasu s Benátkami vstoupili borci z Kolína též velmi dobře, a tak trenéři mohli dát postupně šanci zapojit do hry celou lavičku. První set 25:9. Druhý však pro Kolín nedopadl vůbec dobře (21:25). Vytratila se koncentrace, bojovnost a herní rytmus. Kluci se už ve 2. setu nechytli, takže následoval třetí. Ten už zvládli dobře a do Kolína si vezou cenné 3 vítězství. Výsledky níže.

Ve 4. kole mají volný los, což znamená, že je čeká až 5. kolo, které se odehraje v květnu v Kolíně.

Tabulku Krajského přeboru mají rozehranou skvěle, tak držme palce, ať v květnu své výsledky potvrdí a zahrají si na domácím hřišti v červnu na Mistroství republiky.