Výsledky a komentář ke 3. kolu Krajského přeboru starších žáků.

17.11.2013 14:45

Máme za sebou 3. kolo Krajského přeboru starších žáků, kde kluci hráli velmi pěkný volejbal.

V prvním zápase jsme se utkali s Příbramí „B“a zvítězili jsme 2:0. Velmi dobře se nám podařil vstup do utkání a vytvořený náskok ze začátku setu jsme udrželi a zvítězili 25:16. Ve druhém jsme také hned od začátku šli do vedení a drželi  náskok zhruba 8 bodů. V závěru několik nevynucených chyb způsobilo,že nás soupeř  dotáhl na 22 : 19. Kluci však opět zabrali a nakonec zvítězili 25:20.

Ve druhém zápase nám byl soupeřem domácí tým z Benátek nad Jizerou. Prohra 0:2, ale byl to velmi hezký a kvalitní volejbal na obou stranách. Oba sety se vyvíjely velmi podobně. Až do koncovky byla hra vyrovnaná, ale v koncovce jsme vždy udělali zbytečné chyby a oba sety ztratili. Výsledky setů byly 20:25 a 21:25.

Ve třetím utkání jsme hráli s Odolenou Vodou a zvítězili 2:0. Po velmi jednoduchém prvním setu (25:9), jsme nastoupili poměrně nekoncentrovaní na druhý a soupeři dovolili hrát až do stavu 9:9 vyrovnaný zápas se spoustou našich nevynucených chyb. Kvalita hry však byla na naší straně a při lepším soustředění jsme set dohráli bez problémů při skóre 25:15.

Klukům chci pogratulovat za dobrý výkon a za dvě vítězví!

Sestava: Marek Tichý, Dan Bartoš, Jiří Fafejta, Lukáš Patočka, Petr Písek, Michal Hovorka; Střídali : Honza Hauf a Denis Kadečka

Kolín : Příbram „B“       2:0 ( 16, 20)

Kolín : Benátky n/J       0:2 (-20,-21)

Kolín : Odolená Voda    2:0 ( 9, 15)