Starší žákyně "A" proti nejlepším

06.11.2017 10:58

Druhé kolo nejvyšší skupiny krajských starších žákyň byl v Nymburce,  kde nás čekali zápasy s Kralupy, Příbramí a domácím týmem. Ten jsme seřezali 2:0 na 10-ti a 16-ti bodech. V dalším utkání nás seřezali Kralupy 2:0 na 10-ti a 16-ti bodech  :D :D :D. Následující tým Příbrami jsme ve třetím zápase zaskočili skvělou hrou v prvním setu, vyhráli ho a šli na celkové vítězství. Jenomže. Každý trenér to zná, ale nikdo neví proč to je. Místo abychom je dorazili, začali jsme být tak špatní, že jsme  soupeřkám  umožnili dostat se do třetího setu, který jsme následně nezvládli . Takže porážka 2:1. Získání nečekaného bodu je skvělé, nečekané, ale …. Končili jsme druhým zápasem s Kralupama, porážka 2:0 přišla, ale hra byla dobrá a nejlepší krajské družstvo jsme potrápili.

Tento víkend nás čeká Český pohár v Táboře (do kterého zatím nemáme vyřešenou dopravu) a 26. listopadu budeme v domácích zápasech dělat body a držet třetí místo.