Starší žáci .......Příbram

10.03.2015 08:03

V neděli  8.3. jsme  odehráli další zápasy, tentokrát v Příbrami proti domácím,  Benátkám a Kladnu. Příbram byla těžký soupeř, hráli jsme relativně vyrovnaný zápas, slabší chvilku jsme si vybrali v půlce prvního setu a už to nedohnali.  Příbram vyhrála 2:0 (25:18,26:24). V dalším zápase jsme hráli proti Benátkám. Byl to pro nás jednodušší soupeř, zápas skončil naším jednoznačným vítězstvím 2:0 (25:9,25:11).

Šimon Kubrycht

Kolín - Kladno 2:1

3. zápas jsme hráli proti Kladnu. 1. set vypadal v celku dobře, měli jsme nějaké černé chvilky , ale ty jsme překonali.

2. set jsme hned od začátku prohrávali nejvíce o 6 bodů. Poté jsme stěží dorovnali, ale bohužel jsme se vůbec nepodporovali a nehecovali tak jsme prohráli 25:27.

Do 3 setu jsme nastoupili s tím že neprohrajeme a bylo to hned od začátku vidět vedli jsme 7:3. Set jsme vyhráli vyhecováni 15:7.