Starší žáci nestačili jen na Příbram A

08.11.2012 09:50

Pod trenérem Danem Špringerem to prostě šlape :-) Starší žáci o víkendu prohráli jen s Příbramí A.

Proti Benátkám nad Jizerou to byla z naší strany jasná záležitost, byli jsme lepší ve všem  - 2:0.

Sestava: Kuba Dušek, Petr Pluhař, Pavel Rohla(kapt.), Jiří Svoboda, Tomáš Drahota, Lukáš Patočka

Střídali: Petr Nový, Marek Tichý

Příbram A, to už ale bylo něco jiného. Těžký soupeř, který - i když vystřídal základní sestavu - na síle nic neztratil. Porazili nás celkem s přehledem.

A třísetové drama se odehrálo proti Příbrami B. Po vyrovnaném začátku, jsme po 10 bodech v řadě vedli 23:13, a pak nechali soupeře srovnat hru. Ale skóre ne: vyhráli jsme 25:19. Do druhého setu jsme nastoupili s tím že jasně vyhrajeme, ale po hrubých chybách jsme prohrávali 18:4, po time outu a střídaní jsme otočili servis a na podání šel Kuba. Díky dobrému servisu a hře v poli jsem dotáhli na 18:14. Bohužel už jsme to se už srovnat nepodařilo a po dalších chybách v poli jsme prohráli na 16 bodech.

Do třetího setu jsme nastoupili úplně jinak, bez chyb a pozorně. /I když se Tomáš Drahota musel jít vyčůrat :-), a tím pádem na nahrávce začali Patočka a , Tichý - a hráli dobře./