První liga: Tři body doma, nula bodů z Plzně

05.02.2024 18:21

Pátečním utkáním začala poslední část 1. ligy můžů. První utkání proběhlo doma, kde jsme přivítali tým ČZU Praha. Představili se také nové posily z Brna, zkušený extraligový smečař Michal Hrazdira a junior Adam Rous, přinesly do týmu nový dech a úspěšně zastoupily zraněné a nemocné spoluhráče. První set byl poznamenán nervozitou a chybami, což se projevilo na prohře v koncovce. Náš tým se však vzchopil, minimalizoval chyby, začal lépe bránit v poli a zápas nakonec otočil ve svůj prospěch 3:1. 

Srdečně děkujeme všem divákům za jejich podporu a za vytvoření skvělé atmosféry během celého utkání.

Sestava: Kuba, Séva, Adam, Mára, Michal H., Haufíno, Tomáš, Ríša, Denis, Ječmen a Ruda

 

V sobotním utkání 1. ligy jsme se po čtrnácti dnech opět vypravili do Plzně. V aktuální fázi soutěže, která je nejdůležitější, jsme i přes posily Michala Hrazdiru a Adama Rouse bojovali s absencí několika zraněných a nemocných hráčů. Plzeňský tým nám téměř nedal šanci, vyhrál bez ztráty setu a dominoval zejména díky vynikajícímu servisu. Od začátku nás dostávali pod tlak na podání, což komplikovalo náš příjem. Mimo jiné jsme bohužel ani nebyli schopni efektivně bránit jednotlivé hráče, jak se nám to dařilo před čtrnácti dny. I když náš výkon nebyl špatný, na téměř bezchybnou Plzeň to nestačilo. Příští zápas nás čeká 9. 2. v Kolíně. Budeme rádi, když nás znovu přijdete podpoříte a vytvoříte podobnou atmosféru, jakou jsme zažili tento pátek.

Sestava: Kuba, Séva, Adam, Haufíno, Mára, Michal H., Tomáš, Ríša a Ruda

 

Pátečním utkáním začala poslední část 1. ligy můžů. První utkání proběhlo doma, kde jsme přivítali tým ČZU Praha. Představili se také nové posily z Brna, zkušený extraligový smečař Michal Hrazdira a junior Adam Rous, přinesly do týmu nový dech a úspěšně zastoupily zraněné a nemocné spoluhráče. První set byl poznamenán nervozitou a chybami, což se projevilo na prohře v koncovce. Náš tým se však vzchopil, minimalizoval chyby, začal lépe bránit v poli a zápas nakonec otočil ve svůj prospěch 3:1. 
Srdečně děkujeme všem divákům za jejich podporu a za vytvoření skvělé atmosféry během celého utkání.
 
Sestava: Kuba, Séva, Adam, Mára, Michal H., Haufíno, Tomáš, Ríša, Denis, Ječmen a Ruda
 
V sobotním utkání 1. ligy jsme se po čtrnácti dnech opět vypravili do Plzně. V aktuální fázi soutěže, která je nejdůležitější, jsme i přes posily Michala Hrazdiru a Adama Rouse bojovali s absencí několika zraněných a nemocných hráčů. Plzeňský tým nám téměř nedal šanci, vyhrál bez ztráty setu a dominoval zejména díky vynikajícímu servisu. Od začátku nás dostávali pod tlak na podání, což komplikovalo náš příjem. Mimo jiné jsme bohužel ani nebyli schopni efektivně bránit jednotlivé hráče, jak se nám to dařilo před čtrnácti dny. I když náš výkon nebyl špatný, na téměř bezchybnou Plzeň to nestačilo. Příští zápas nás čeká 9. 2. v Kolíně. Budeme rádi, když nás znovu přijdete podpoříte a vytvoříte podobnou atmosféru, jakou jsme zažili tento pátek.
 
Sestava: Kuba, Séva, Adam, Haufíno, Mára, Michal H., Tomáš, Ríša a Ruda