„Naše dvojka“ nejlepší v okrese

10.03.2015 10:50

Dvě zlata, dva postupy do krajského finále a především dobrá hra a bojovnost. Tím se po okresním kole mohou pyšnit volejbalisté naší školy, kteří turnaj AŠSK ovládli v kategorii chlapců i dívek. Bez  porážky, se ztrátou jediného setu prošli naše družstva turnajem, do kterého se přihlásilo šest chlapeckých a šest dívčích týmů. Potěšila především úroveň chlapeckého finále, v němž jsme se utkali s volejbalisty 7. ZŠ. Tento zápas byl kvalitou srovnatelný  se zápasy krajského přeboru starších žáků. Děvčata měla více starostí v semifinále s 7.ZŠ, než v pozdějším finále. Tam už nebylo o vítězství nad „Trojkou“ pochyb.

Sestava chlapců: J.Fafejta, P.Písek, D.Kadečka, M.Tichý, F.Tichý, R.Stieber,Hoang Trung Hieu, S.Smetana, J.Vonšovský, P.Jelínek

Sestava dívek: Š.Vladyková, M.Neradová, Z. Zapletalová, K.Šotolová, K. Macháčková, B.Tichá, D. Zálišová, A. Ménová, N. Bacilková, R Limonová.