Mladší žákyně v Kralupech

27.11.2014 10:06

Mladší žákyně – druhé kolo

Druhé kolo přeboru hostily Kralupy nad Vltavou. Naše sestava byla tentokrát bez dvou starších hráček, jely jsme tedy v tomto složení: Fořtová Simona, Fořtová Domi, Truksová Lucka, Šotolová Kačka, Kmochová Anna, Janečková Kika, Tichá Bára, Kubrychtová Terka, Masopustová Bary, Jagerová Terka a Jehličková Hela.

První zápas jsme se utkaly s Kladnem. Co k tomu dodat? Soupeřky byly lepší ve všech činnostech, prohrály jsme 0:2.

Díky tomu, že byly k dispozici dva kurty, nastoupily jsme okamžitě k dalšímu zápasu s domácími. Proti skákanému servisu jsme neměly sebemenší šanci. První polovinu prvního setu jsme ještě jakžtakž držely krok, ale po několika nezdařených příjmech v řadě jsme se dostaly do psychické nepohody a zápas jsme ztratily – 0:2.

Do třetího zápasu s Brandýsem jsme vkládaly velké naděje. První set jsme bojovaly až do konce, ale závěr setu patřil soupeři (23:25). Ve druhém setu nám na začátku soupeř utekl a rozdíl jsme už nestáhly ani po prostřídání.

Holky si musí uvědomit, že hrají pro radost ze hry a že každý soupeř je k poražení za předpokladu, že družstvo táhne za jeden provaz.

Další kolo se hraje v lednu 2015. Pod stromeček si nadělíme pořádnou formu J.

Děkujeme za taxi rodičům holek Fořtových.