Mladší žáci - Kolín 8.1.2017

10.01.2017 14:43

Krajský přebor mladších žáků 8.1.2017

Zasněžený Kolín, krásné nedělní ráno,  100% účast mladších žáků  na prvním turnaji letošního roku 2017 a hned v 10:00 první zápas proti nevětšímu rivalovi Příbram. Začátek prvního setu silně ospalý a rázem prohráváme 4:8. Přichází na řadu time, po kterém se dostáváme do tempa, ale množství zkažených podání nám neulehčuje soupeře dotáhnout. Ale jo povedlo se, kluci se probrali a první set vyhráli 25:17. Druhý set již byl v našem rytmu a pokoření soupeře 25:11 tedy výhra 2:0 na sety, úchvatný vstup do turnajeJ

V druhém zápase nás čekal o trochu slabší soupeř než Příbram a to Prosek Praha. Bohužel naprostá a zbytečná nepozornost nás v prvním setu připravila o zajímavý náskok a rázem bylo vyrovnáno 17:17. Naštěstí se Kolín probral v pravou chvíli, zabojoval a první set urval ve svůj prospěch 25:21. Druhý set jsme již vyhráli s přehledem 25:10 a další výhra 2:0 na sety.

Třetí zápas, Odolena Voda B soupeř, který je na chvostu tabulky a na hřiště se dostali všichni hráči. Co dostali, oba dva sety odehráli i ti nejméně zdatní či nejmladší a porazili Odolenu Vodu B v setech 25:10 a 25:8  - 2:0 na sety.

V posledním zápase dne jsme si dokázali poradit s Nymburkem v setech 25:11 a 25:20 a výhra 2:0 na sety potvrdila naše stávající 1.místo v tabulce skupiny s náskokem 11 bodů před druhým týmem Příbramí.

Tímto chci pochválit všechny hráče za kvalitní výkon v jednotlivých zápasech a to:  Kubu, Stieber R., Šotola P, Horáček D., Šestauber D., Soukup V, Kolek D., Vondráček V., Jetenský M., Škopek A., Stoupa M.

Dále děkuji všem, kdo se přišli podívat a fandit a samozřejmě za výbornou asistenci Šotkovi.

Martin Tomíšek

PS. Poslední turnaj mladších žáků se uskuteční v Praze, kde nás hostí Prosek Praha a to 19.3.2017