Kolín proti Kolínu mladší žáci

13.04.2015 00:00

V úterý 24. března, jsme si zahráli dva zápasy proti Kolínu B.

První set se obě strany teprve rozehrávaly. Po pár balónech, jsme zlepšili příjem a začali důrazněji na síti. Díky tomu byl první set náš.

Do druhého setu jsme šli s dobrou náladou, která byla jen lehce kažena podáním našich hráčů. Přes tento problém jsme se ale přenesli a ovládli tak utkání 2:0 na sety.

V prvním setu druhého zápasu, se už soupeř více snažil a mi začali chybovat. Potom jsme, ale stáhli ztrátu a vyhráli první set druhého zápasu.

Druhý set už byl o něco více pohodový. Na ,,béčku´´ již bylo vidět, že toho už mají dost. A tak jsme i druhý zápas vyhráli 2:0.

Na síti se nejvíce prosadili Šimon Kubrycht  s Vojtou Novotným. Na příjmu, pak zabodoval Marek tichý s Michalem Adámkem. Několik bodů také uhráli: na smeči: Jan Hauf a jako střeďáci: Kryštof Vaňous s Martinem Patočkou.

V Kolíně jsme vybojovali dvě výhry, které nás posunují do čela tabulky.