Černý podzim, muži stále bez výhry.

20.11.2015 20:45

Kolín – Dobříš 1:3 (-15,21,-16,-18)

Kolín – Dobříš 0:3 (-10,-20,-22)

Sestava: Tomíšek, Gojný, Blažek, Nutil, Kopecký, Strnad, Havel – libero

Náhradníci: Havlíček, Bartoš, Vejdělek, Rohla

V sobotu 7.11 jsme hostili lídra soutěže Dobříš „A“. Favorit zápasu od začátku utkání tvrdil muziku kvalitním smečovaným podáním, s kterým měli domácí volejbalisté veliké problémy. Od druhého setu se příjem zlepšil, hra Kolína se zvedla a po bojovném výkonu Kolín druhou sadu vyhrál. I ve třetím a čtvrtém setu byli domácí Dobříši vyrovnaným soupeřem. Hosté však potvrdili své kvality a zaslouženě vyhráli 1:3

Do druhého utkání vstoupili domácí tragicky, působili ospale a než se rozkoukali, první sadu ostudně prohráli. V dalších sadách se Kolín vrátil k dobrému výkonu z konce prvního utkání a Dobříš si další dva sety musela vybojovat. Přes zlepšený výkon domácích, vyhráli hosté 0:3 na sety.

Prohra s Dobříší Kolín mrzet nemusí. Hosté potvrdili svoje kvality a zaslouženě vyhráli. V dobrém světle se opět ukázal Dan Bartoš, Marek Strnad svým výkonem na nahrávce ukázal, že by mohl být v budoucnu platným hráčem. Za očekáváním nezůstal ani smečař A. Blažek.

 

Benešov – Kolín 3:0 (15,10,23)

Benešov – Kolín 3:1 (20,23,-20,19)

Sestava: Bartoš, Gojný, Kopecký, Nutil, Havlíček, Vejdělek, Havel-libero

Náhradníci: Tomíšek

Do Benešova vyrazil Kolín v oslabené sestavě. Ze zdravotních důvodů chyběli Strnad s Blažkem, nebyl ani blokař Rohla. Do základní sestavy se vrátil nahrávač Vejdělek, tomu se však letos nedaří, a ne jinak tomu bylo v Benešově. Domácí neměli kvalitní servis a Kolín dobře přijímal, přesto byla nahrávka nepřesná a Kolín nemohl útočit. Hosté si nedokázali pomoci blokem, kazili i na servisu. Benešov dokráčel v pohodovém tempu k vítězství 3:0.

V druhém zápase se výkon Kolína zlepšil. Přestože nahrávka hostů byla stále nepřesná, dokázali s domácími držet krok. Zlepšila se i práce bloku, na servisu se však Kolín chyb nevyvaroval. Předvedená hra byla oproti prvnímu zápasu lepší, avšak stále za očekáváním. Navíc než na jeden set to nestačilo. Domácí vyhráli 3:1.

V zápase s Benešovem jsme nezískali ani bod, což je velkou ztrátou. Benešov je soupeřem, se kterým by Kolín měl bodovat! Slušný výkon předvedl Ivan Gojný s Honzou Kopeckým, v druhém zápase se k nim přidal Honza Nutil.

 

 

V sobotu 21.11 přivítáme v hale Stap hráče Tuchlovic. Hosté jsou jasným favoritem utkání. I tentokrát nebudeme kompletní. Chybět bude Blažek a Gojný, fit není ani smečař Bartoš.

 

Ahoj Standa.