„Béčko“ mladších žákyň ve skupině o 11. - 15. místo

23.04.2016 19:40

Sestava: T. Apolenová, B. Blažková, D. Koděrová, E. Košvancová, K. Kvasničková, B. Masopustová, K. Nováková, A. Pátková, A. Vlachovská a K. Vorlíčková

K posledním zápasům o umístění jsme nastoupily na domácí půdě. Díky tomu jsme měly i bohatou fanouškovskou podporu.

První zápas jsme vyzvaly Kostomlaty. Soupeř, který by měl být jasně k poražení, nám způsobil nečekané potíže a my jsme s ním prohrály 1:2. Takový výbuch jsme dlouho nezažily L.

Následující zápas proti Mělníku A jsme začaly mnohem lépe. První set jsme sice prohrály, ale druhý set  jsme dotáhly do vítězného konce. Žel tiebreak nám nepochopitelně utekl na 8 bodech. Škoda prohry 1:2, bylo to hratelné L.

Třetí zápas byl proti Komárovu. Soupeř nás zaskočil nestandardním způsobem hry, a to neustálým odehráváním míče na první přes. Než jsme se s tím vyrovnaly, prohrály jsme první set. Naštěstí další dva sety už byly v naší režii. Dneska třetí tiebreak a konečně vítězný (2:1) J.

Poslední zápas jsme zabojovaly a Mělník B jsme porazily 2:0. Konečně jsme předvedly pěkný zápas a naší hrou jsme soupeře donutily k chybám J.

V tabulce jsme zatím na třetím místě ve skupině, tj. na celkovém 13. místě.

K letošním posledním 4 zápasům cestujeme v neděli 24. dubna do Mělníka. Držte nám palce.