A i B mladších žákyň - poslední kolo základních skupin

13.3.2016 Krajský přebor mladších žákyň

„Áčko“ v Kladně

Sestava: Kika Janečková, Áňa Kmochová, Domi Fořtová, Síma Fořtová, Bára Tichá, Terka Kubrychtová, Terka Jägerová a Zuza Zapletalová

Řidiči: Lucka Tichá a Jirka Kubrycht – Jirko, díky, jistě to mohl být mnohem příjemněji strávený den!

První zápas byl proti Příbrami. Tým, který jsme zatím vždy porazili, nás smáznul během chviličky. Na hřišti bylo mrtvo, stávalo se, že občas někdo nebyl tam, kde být měl a vlastně ani nevěděl, kde by měl být… Nešel příjem podání, ačkoliv ta nebyla nijak extra těžká a velice nás trápila přihrávka ze hry, což se táhlo všechny zápasy. Prohrály jsme 0:2, 15:25 a 14:25.

Druhý zápas jsme sehrály proti Kladnu. Byl to nejlepší zápas z těch tří, které holky odehrály. Chvilkami se hrály dlouhé výměny, na které se dalo koukat. Některé jsme i dovedly do bodu pro nás. V tomto zápase jsme zkazily až moc podání. Jinak jsme opět doplatily na špatný příjem a přihrávku. Výsledek byl 0:2, 22:25 a 21:25.

V posledním zápase jsme stály proti Kralupům a v podstatě bych opakovala jen to, co je výše. Prohra nás neminula – 0:2, 12:25 a 13:25.

Bylo to totální fiasko a my jsme ztratily šanci bojovat o 1.-5. místo. 17. a 24. dubna budeme hrát o 6. až 10. místo.

Na závěr bych chtěla vyzdvihnout výkony na síti obou smečařek – Áni Kmochové a Terky Kubrychtové. Pokud už došlo k útoku, tak se vydařil J.

Lucka Tichá

„Béčko“ v Kunicích resp. Strančicích

Sestava: T. Apolenová, B. Blažková, D. Koděrová, E. Košvancová, K. Kvasničková, B. Masopustová, K. Nováková, A. Pátková, A. Vlachovská a K. Vorlíčková

Řidiči: Gábina Škapová, taťka Košvanec, mamka Koděrová a rodiče Masopustovi - děkujeme za fanouškovskou podporu a hlavně za bezpečnou dopravu

Trenéři: Gábina Škapová, Pavel Rohla a Lukáš Blažek - díky za pomoc J

První zápas jsme bojovaly proti Pečkám. Úvodní set jsme se zahřívaly a některé hráčky měly ještě na nohou lyžáky z týdne na horách. Prohrály jsme ho na 8 bodech. Druhý, bohužel také prohraný set, jsme se dostaly do "provozní"  teploty a uhrály jsme alespoň 19 bodů. L

Následující zápas proti domácím Kunicím jsme začaly mnohem lépe. První set jsme dosáhly 21 bodů a druhý set jsme dotáhly do vítězného konce. Žel tiebreak nám utekl nejtěsnějším výsledkem na 13 bodech. K Škoda, byl to náš nejlepší zápas dne.

Poslední zápas proti vedoucímu Benešovu dostaly příležitost i děvčata z lavičky. První set sice díky špatnému příjmu skončil na 5 bodech, ale druhý set se kočky oklepaly a uhrály bodů 16. L

Opět jsme se přesvědčily, že bez podání a příjmu se žádný volejbal hrát nedá. Do příštích sezón máme stále co zlepšovat. J

O konečné pořadí (11. - 15. místo) se utkáme v dubnu.